Презентация / Описание / Каталог / Новости / Контакт
умный дом
Domintell
Хай-Тек Хаус
Публикации в СМИ

Нептун: защита от протечки воды. На телеканале Интер.

«Ідеї для оселі». Телеканал «Інтер». 26 березня 2008г.Следующая серия - установка »»

Где приобрести систему Нептун? »»

Текст сюжету:

води

Надворі двадцять перше століття, а ми і досі не навчились знаходити спільну мову зі стихіями. Щохвилини на нас може обрушитись потік води, який пошкодить стіни, меблі та інше наше майно. Всі, кому доводилось переживати затоплення води знають, на скільки це неприємно. Щоб запобігти такій ситуації послухайте порад Андрія Вєнтова.

датчики протечки води

Андрій Вєнтов
Доброго ранку, це «Ідеї для оселі» та я, Андрій Вєнтов. Тільки уявіть собі: заходити ви вранці до своєї ванної а там підлога та меблі безнадійно зіпсовані, а біля ваших дверей уже чатує сусід знизу. Як поводитись в такій сиутації? Імовірно: перекривати воду, шукати ганчірку та запевняти сусіда в своїй платоспроможності. А ось як запобігти потопу, сьогодні я вам і розповім. Сьогодні ми говоритимемо про датчики протікання води. Це продукт на будівельному ринку новий. І про його особливості ми говоритимемо з Андрієм. Андрій, доброго ранку. Тож що таке взагалі система антипротікання води?

протечка воды

Андрій Бутков
Система защиты от протечек воды состоит из электромагнитного клапана, датчика протечки воды и контроллера. При попадании воды на датчик передаётся сигнал на контроллер. Контроллер передаёт управляющий сигнал на электромагнитный клапан, и тем самым водоснабжение или отопление перекрывается. Система устанавливается в помещениях, в которых используется водоснабжение или отопление. Контроллер врезается в стену как обычный выключатель. Клапана устанавливаются в трубы холодного и горячего водоснабжения. Датчики врезаются в напольное покрытие или устанавливаются на специальные ножки. Правильные места установки датчиков являются места возможной протечки воды, такие как: ванная, раковина, посудомоечная машина, стиральная машина.

Андрій Вєнтов
Комплект розрахований на захист двох сантехнічний точок. Хоча за бажанням можете укомплектувати датчиками хоч увесь будинок. Аби дозволяли гроші. Бо така система захисту відверто кажучи не дешева. Андрію, скільки коштує така система і що впливає на вартість?

нептун

Андрій Бутков
На стоимость системы влияет количество используемых комплектующих. Это количество датчиков, количество кранов и их диаметр и используемый контроллер.

Андрій Вєнтов
Андрій, чи має ця система додаткові функції?

антипотоп

Андрій Бутков
Конечно. Дополнительные функции зависят от типа используемого контроллера. Существует контроллер, который во время обнаружения протечки воды может включить звуковую или световую сигнализацию, также может передать сигнал на пульт дежурному или консьержу, и может через GSM модуль отправить сообщение об аварии своему хозяину.

сантехника

Андрій Вєнтов
Дякую Андрію за цікаву інформацію. Встановити таку систему можна у будь-якому домі чи квартирі. Бажано, щоб це робив кваліфікований сантехнік. Але ті, хто завтра дивитиметься о цій-же порі «Ідеї для оселі» зможе це зробити власноруч. На сьогодні це все. Вдалого вам дня!

Следующая серия - установка »»

Где приобрести систему Нептун? »»


Джерело інформації: Телеканал "Інтер"

Handle
your well-been